ClickCease תכנון אריזות קרטון למטרות עיצוב מיתוג ופרסום | סטודיו דיל
תכנון אריזות קרטון

הזמנה של אריזות קרטון למוצרי צריכה שונים מחייבת תכנון מוקפד והתאמה של האריזה למוצר תוך הבאה בחשבון של היבטים רבים. שימור המוצר והנגשתו ללקוח, עמידות ויכולת שינוע של האריזות והמוצרים ללא מגבלה וזאת לצד התכנון העיצובי, כיווני ההדפסה, השליטה בצבע ובמיתוג והנראות הכוללת. תכנון אריזות קרטון הוא מושג המתייחס הן לארגזים פשוטים לצורך מעבר דירה או שינוע מוצרים כבדים, והן לאריזות קרטון למוצרי צריכה, משחקים, מארזי שי, אריזות מדף ועוד.

מבחן העמידות

תכנון אריזות קרטון למשלוחים, לצורך העניין, מתחיל בבחינה של המוצר והמאפיינים שלו. גודל המוצר, תצורתו ומשקלו חשובים לתכנון האריזה. הנחת מוצר קטן באריזה גדולה יתר על המידה יהווה בזבוז של חומרים ומשאבים ואף יעמיד את המוצר לטלטלה מיותרת וחשיפה לפגיעה בזמן השינוע והמעברים מן המפעל, לרשתות השיווק ואל הלקוח. אריזה קטנה מדי תיאלץ דחיסה וחוסר נוחות ושליטה באריזה. חשוב להתאים את גודל האריזה למוצר, ואת עובי הקרטון וחוזקו על פי משקל המוצר. בעת תכנון אריזות קרטון יש להביא בחשבון גם תכונות נוספות של המוצר המיועד לאריזה דוגמת לחות ורטיבות, צורך באוורור, מוצר שביר ואפשרויות נוספות.

יתרונות אריזות קרטון

אריזות קרטון יכולות להגיע בשלל עיצובים, אפשרויות שונות של עובי וחוזק ומגוון צבעים. על הקרטון ניתן להדפיס וליצור מיתוג בדרגת דיוק וגימור גבוהה במיוחד, כאשר גמישות החומר והיכולת לייצר קיפולים המקבעים את התצורה הסופית הפכו את הקרטון לחומר מוביל בתחום אריזות המוצרים בישראל ובעולם כולו. יתרון בולט נוסף של הקרטון על פני כל חומר תעשייתי אחר לצרכי אריזה ושיווק הוא מחירו הנוח והעובדה כי מדובר בחומר הניתן למחזור, ידידותי לסביבה וחסכוני מאוד.
תכנון אריזות קרטון מעוצבות – אפשרויות עיצוב

אריזות קרטון ניתנות לעיצוב בשלל אפשרויות. כאשר מדובר באריזות המוזמנות לצרכי אריזת מוצרי צריכה כמוצר מוגמר אל רשתות השיווק יש להשקיע מחשבה במיתוג והשיווק של בית העסק והמוצר גם יחד. האריזה בעיצובה המלא מיועדת למשוך את העין של הקונה וליצור קשר חיובי בינו לבין החברה/הארגון המשווק. מרבית הרכישות של מוצרי הצריכה מתבצעות בהחלטה רגעית בת פחות משתי שניות בחנות/ ברשת ומושפעת מאוד מן הנראות החיצונית של המוצר. יש לחבר את האמירה השיווקית והמותג למוצר והגשתו ללקוח בצורה מושכת ומעניינת. בפניה אל מפעל לייצור מארזים חשוב לוודא כי תהליך תכנון אריזות קרטון ועיצוב מהווה חלק בלתי נפרד מן השירות, וזאת כמובן לצד פס ייצור איכותי מוביל.

חברת סטודיו דיל עיצוב וייצור אריזות מובילה את שוק האריזות למוצרים בישראל למעלה משבעים שנים בחיבור בין תכנון, עיצוב וייצור בסטנדרטים הגבוהים ביותר שניתן.

חברתנו בעלת ניסיון של עשרות שנים בעיצוב תכנון וייצור אריזות קרטון, אריזות מעוצבות מקרטון, קופסאות קרטון מעוצבות ופתרונות תצוגה לנקודת מכירה, ברשותנו ניסיון עשיר ואנו מאמינים כי באמצעות המקצועיות והיצירתיות שלנו נוכל לייצר חוויית קניה עבור הלקוחות.

אנו שמחים לתת לכם  שירות בו הכל תחת קורת גג אחת: החל מ ייעוץ באפיון הצורך (הבריף), דרך תכנון ובניית דגם.


לקבלת פרטים נוספים ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ בנושא אריזות קרטון,
צרו קשר עם חברת סטודיו דיל בטלפון

03-5503446

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.