ClickCease ייצור אריזות קרטון - כל המידע המקצועי הנדרש בתחום | סטודיו דיל
ייצור אריזות קרטון

ייצור אריזות קרטון עם ביטוי לכל רעיון

סטודיו דיל – עיצוב, תכנון וייצור אריזות קרטון מעוצבות, מארזים חכמים ומוצרי קידום מכירות. ייצור אריזות מותאמות לכל מטרה וכמות תחת קורת גג אחת.

ניסיתם פעם להוציא רעיון מקופסה? אנחנו בחברת סטודיו דיל ניסינו – אנחנו יודעים שאפשר.

יותר מ-55 שנים שאנחנו מכניסים רעיונות לקופסאות קרטון ומראים להם את הדרך החוצה. יותר מ-55 שנים שאנחנו לוקחים אותם יד ביד ועפים איתם.

אנחנו מכירים אותם, את כולם, הגדולים, הקטנים, הפחדנים, האמיצים. אנחנו מזהים אותם ואנחנו יודעים שעם קצת סבלנות ומעט עזרה, גם רעיונות יכולים לעוף.

אנו נבצע עבורכם ייצור אריזות קרטון מגוונות למיתוג העסק, אריזות למוצרי קידום מכירות, אריזות קרטון למשלוחים לתערוכות ועוד. באתר ישנן גלריות מוצרים מגוונות, ואנו מזמינים אתכם להתרשם מהחדשנות ולפרוץ איתנו למחוזות חדשים.

החשיבות והאפשרויות השונות

אם אתם בעליו של עסק למכירת מוצרים שונים, אתם בוודאי מודעים לחשיבות האריזה שבה המוצר מגיע ללקוח, בין אם מדובר במשלוח ובין אם בחנות עצמה. אריזות קרטון מהוות אפשרות נהדרת כשמחפשים אריזות איכותיות במחיר שאינו יקר מידי, ובחברת דוקרט אייפופ לחוביץ מתמחים בייצור אריזות קרטון וניתן לרכוש אותן בהתאמה אישית מושלמת לצרכים ולסוג המוצרים שלכם.

אריזות לכל מטרה וצורך

הצורך באריזות הוא דבר מתבקש בכל עסק שמוכר מוצרים, על אחת כמה וכמה כאשר הוא מציע אותם גם במשלוחים. האריזות שומרות על שלמות המוצרים עד לבית הלקוח, מאפשרות לו סחיבה נוחה במידה והוא קונה אותם באופן פיזי בחנות, ואף מהוות אמצעי מיתוג ושיווק מאחר שניתן לעצב ולהדפיס עליהן כל אלמנט ויזואלי שרוצים (לוגו העסק, סלוגן וכו'). לבחירה בחברה שמתעסקת בייצור אריזות קרטון יש יתרונות חשובים: המחיר המוזל לעומת סוגי חומרים אחרים, השליטה במשקל ובעמידות של המוצר. בנוסף מדובר בחומר שקל מאוד לעבוד איתו, כך שכל עוד מתקשרים עם חברה שייצור אריזות קרטון זה ההתמחות שלה, ניתן להוציא אל הפועל כל סוג אריזה שחפצים בו, הן מבחינת צורה וחלוקה פנימית והן מבחינת עיצוב.

מה זה אומר ייצור אריזות / קופסאות קרטון?

אפשר לומר כי ייצור אריזות קרטון הינה תורה שלמה. שלבי הייצור של אריזות כאלה הינם רבים יותר מאשר ייצור של סתם מוצרי קרטון אחרים. אז בשלב הראשוני, יש צורך קודם כל לבחור ולהתאים את גודל האריזה למוצר ולצורך, בשלב הבא, ניתן כבר לבחור את סוג החומר ואת העיצוב שלו ושל ההדפסה החיצונית שלו.

אריזות מוצרים יכולות להיות מיוצרות מקרטון או לחילופין, אריזת ניילון המכונה שקית מוצר. הנקודה הסופית והמטרה העיקרית בייצור האריזות הללו הם הגנה בטוחה על המוצר שבתוכו והתרשמות חיובית של כל אחד שרואה את המוצר באריזה שלו.

למי אפשר לפנות לצורך השירות?

אז כמו שכבר הבנתם, ייצור אריזות קרטון כמו גם של שקיות לאריזה, הינו דבר חשוב מאוד. על כן, חשוב עוד יותר שהחברה אשר מייצרת את האריזות האלו תשתמש בחומרי גלם איכותיים לצורך העניין. הרי אין צורך לומר, כי כאשר נעשה שימוש בחומרי גלם לא איכותיים לצורך ייצור אריזות למוצרים, זה עשוי לגרום לנזק הן לתדמית המוצר והן למוצר עצמו אשר עלול ליפול מהאריזה כאשר זו תיקרע במהירות.

מסיבות אלו, חשוב לפנות ליצרנית אריזות קרטון שרכשה כבר ניסיון רב בתחום. סטודיו דיל, היא הכתובת המתאימה ביותר לצורך ייצור אריזות קרטון איכותיות, חזקות, נוחות ומרשימות אשר ישמרו ויגנו היטב על המוצרים שבתוכן.

שלבים ותהליך הייצור

אפשר לומר כי התהליך הינו תורה שלמה. שלבי הייצור של אריזות כאלה הינם רבים יותר מאשר ייצור של סתם מוצרי קרטון אחרים. אז בשלב הראשוני, יש צורך קודם כל לבחור ולהתאים את גודל האריזה למוצר ולצורך, בשלב הבא, ניתן כבר לבחור את סוג החומר ואת העיצוב שלו ושל ההדפסה החיצונית שלו.

אריזות מוצרים יכולות להיות מיוצרות מקרטון או לחילופין, אריזת ניילון המכונה שקית מוצר. הנקודה הסופית והמטרה העיקרית בייצור האריזות הללו הם הגנה בטוחה על המוצר שבתוכו והתרשמות חיובית של כל אחד שרואה את המוצר באריזה שלו.

למה לפנות אלינו?

תהליך של ייצור אריזות קרטון, הכולל קופסאות קרטון מעוצבות למבחר מטרות כגון אריזות שי ויין, קופסאות למשחקים, אריזות משלוחים, הינו דבר חשוב מאוד. על כן, חשוב שהחברה שמייצרת את האריזות תשתמש בחומרי גלם איכותיים לצורך. כשנעשה שימוש בחומרי גלם לא איכותיים לצורך ייצור אריזות למוצרים, זה עשוי לגרום לנזק הן לתדמית המוצר והן למוצר עצמו אשר עלול ליפול מהאריזה כאשר זו תיקרע במהירות.

מסיבות אלו, חשוב לפנות לחברה שכבר רכשה ניסיון רב בתחום האריזות. סטודיו דיל – היא הכתובת המתאימה ביותר לצורך ייצור אריזות קרטון איכותיות כולל אריזות במיתוג אישי, חזקות, נוחות ומרשימות שישמרו ויגנו היטב על המוצרים שבתוכן. רק לאחר שנשב יחד וננתח את תהליך העבודה, איכות התוצרים, העמידה בציפיות ומידת שביעות הרצון שלכם, נוכל להפיק מסקנות ולקחים להמשך ונדע שפרויקט מוצלח נוסף מאחורינו.


לקבלת פרטים נוספים ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ בנושא ייצור אריזות קרטון,
צרו קשר עם חברת דוקרט אייפופ לחוביץ בטלפון

03-5503446

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.