לקבלת פרטים נוספים ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ לאריזות קרטון מעוצבות,
צרו קשר עם חברת סטודיו דיל בטלפון

03-5503446

מתוך לקוחותינו הנאמנים

אריזות מעוצבות - פעם והיום

בעבר קופסאות קרטון, כמו גם כל אריזה אחרת, היו כמעט ללא כל סממן או עיצוב כלשהוא. השימוש בהן היה אך ורק בשביל לשמור את המוצר עד להגעתו ליעד, וההשקעה הייתה אך ורק במוצר אותו אורזים, ללא כל חשיבות למראה האריזה.

היום כבר ברור שחצי מעבודת השיווק נמצאת באריזה. צריך שהיא תהיה מעוצבת ומכירתית. אריזות קרטון מעוצבות תומכות במערך השיווקי של העסק והן מאפשרות גם למשוך את תשומת ליבם של הלקוחות וגם לאפשר להם ליצור קשר באמצעים שונים המפורסמים על גבי האריזה.

יש אין ספור שימושים לקופסאות קרטון מעוצבות, הנה כמה מהם:

חלק ניכר מעבודת השיווק מתמקד כאמור בקופסאות קרטון מעוצבות מטעם בית העסק. אריזה מעוצבת ושיווקית הינה כזו שמודפס עליה שם העסק, הלוגו שלו, משפט שמאפיין אותו וכמובן כתובת ואמצעים שונים ליצירת קשר. כאשר לקוח מקבל אריזה אשר מעוצבת בצורה המושכת את העין, הוא ירצה להמשיך ליצור קשר עסקי עם אותו עסק ולא יסתפק ברכישה חד פעמית אצלו.

קופסאות קרטון מעוצבות אינן שאלה של חיבור בין צבע, תמונה וטקסט בלבד, אלא מצריכות מחשבה והבנה שיווקית גבוהה, תוך חיבור בין עקרונות העיצוב התעשייתי לידע רחב בעולם השיווק והיכרות עם שוק תחרותי. לכל פרט - החל מתצורת האריזה וצבעה וכלה בטקסט השיווקי המופיע עליה, משמעות בתהליך המכירה. לפני תחילת תהליך העיצוב יש לתת את הדעת על קהל היעד והאמירה אותה מעוניין היזם להביא ואת אלה להביא לידי ביטוי בתהליך עיצוב האריזה.

תכנון האריזה מביא בחשבון את חוזק האריזה ועמידותה כנגד המוצר, בתנאים שונים, בניהם תובלה ושינוע כמו גם אורך חיי המדף. אריזות קרטון מתאפיינות בקיפולים מדויקים המאפשרים גמישות עיצובית ויצירת מבחר אריזות מעוצבות, וזאת לצד אפשרויות הטבעה והדפסה האחראיות על מיתוג המוצר ברמה גבוהה ותוך חשיבה שיווקית.

קיימים לא מעט מפעלים בישראל המציעים תהליכים של ייצור אריזות וקופסאות קרטון מעוצבות בפסי ייצור המוניים. בבחירה של ספק לאריזות קרטון חשוב לבחור בספקשמציע מעבר ליכולות הייצור - ומלווה את שירותיו ועבודתו במיתוג ושיווק ובעל היכולת ליישם את האמירה השיווקית על גבי כל סוגי האריזות. גם כאשר הלקוח מגיע עם רעיון עיצובי שעל פניו נראה מוגמר, נדרשת התערבות והתאמה של מעצב לצורך התאמה לאריזה, התייחסות לשילובי צבע, גודל טקסט ותמונה ועיצוב סופי של האריזה.

 

קופסאות קרטון מעוצבות - חשיבות האריזה

כל יזם ויצרן מגיע לשלב בו פס הייצור הקפדני בו השקיע הותיר ברשותו מאות ואלפי מוצרים (ולעתים פחות מכך בפסיי יצור ממוקדים ואישיים) בהם השקיע חשיבה, עשייה ומשאבים, ומגיע השלב בו יש צורך להנגיש את המוצר ללקוחות הפוטנציאלים, הן באמצעות רכישה מכוונת באתרי האינטרנט והן באמצעות הצגתו ברשתות השיווק והחנויות השונות, בעזרת אריזות מעוצבות.

אריזת המוצר חשובה מאין כמותה לתהליך השיווק, המיתוג והמכירה ומהווה חלק בלתי נפרד מאלה. מטבע הדברים, גם המוצר האיכותי ביותר ובעל הפוטנציאל העסקי הגדול ביותר ילך לאיבוד ולא יזכה להצלחה ללא מארז מתאים שיבטיח את שימור המוצר, עמידותו והצגתו בצורה ראויה לקהל הלקוחות המתאים. בין אם מדובר בבושם, בשמן זית, בממתק או בצעצוע- לאריזה ישנה חשיבות והשפעה על הצרכן.

תהליך הרכישה של מוצרי צריכה - נתונים

מעל 80% מן הצרכנים מעידים כי את ההחלטה הסופית על רכישת המוצר הם מקבלים ברשתות השיווק ובחנויות עצמן, אל מול המדף כאשר העין בוחנת את המוצרים השונים. פחות משתי שניות יקדיש הצרכן למוצר בטרם יבחר אם לדלג ולהמשיך הלאה או להעביר אותו אל עגלת הקניות, מה שמחייב את היצרן להגשה מעוררת עניין ומושכת שתמשוך את הלב ואת העין ותבטיח את תשומת לבו של הצרכן.

לחברת סטודיו דיל - עיצוב וייצור אריזות, פתרונות מגוונים לשלל מוצרים וספקים, יכולת התאמה אישית על פי צרכי הלקוח ושמירה על סטנדרטים מחמירים של ייצור ואיכות בלתי מתפשרת.

שימושים לקופסאות קרטון מעוצבות אישית

קופסאות קרטון מעוצבות יכולות לשמש למטרות שונות ובענפים שונים בתעשייה. ניתן לראות אותן לא מעט בעולם המתנות כשרוצים שלא רק המתנה תהיה מיוחדת אלא גם מה שיעטוף אותה. ישנן היום שלל קופסאות בעיצובים שונים עם או בלי מיתוג של העסק, יש קופסאות קרטון לאריזות שי לעובדים, יש קופסאות מעוצבות לבקבוקי יין, לספרים, ועוד לשלל מוצרים מכל תחום שהוא. מטרות עיצוב הקופסא הוא "להקפיץ" את מראה האריזה והן את המוצר שארוז בה.

מי מייצר אריזות וקופסאות קרטון מעוצבות?

אריזות וקופסאות קרטון מעוצבות משלבות כמה יתרונות מנצחים שאין לקופסאות מחומרים אחרים. הן קודם כל חזקות ועמידות מה שמאפשר לשים בהן כמעט כל מוצר שרוצים. מעבר לכך, הקרטון נחשב למוצר זול בגלל משקלו הסגולי הנמוך מה שמוזיל את המארז כולו. היום הקופסאות הללו מעוצבות באמצעים טכנולוגיים חדישים כך שאין שום סיבה לא לעשות בהן שימוש.

בישראל, קיימים לא מעט מפעלים שמתמחים בייצור של אריזות וקופסאות קרטון מעוצבות. אך בבואכם להזמין אריזות כאלה, עליכם לוודא כי המפעל אותו בחרתם משתמש בחומרים איכותיים וחזקים ואף מאפשר לכם לבחור בגודל ובעיצוב אישי על פי טעמכם ובהתאם לצורך שבשבילו אתם מזמינים את האריזות. אם אתם צריכים קופסאות כמו גם מארזים מקרטון עם עיצוב אישי, חברת סטודיו דיל תשמח לעשות את זה עבורכם.

סוגים של אריזות קרטון

קיימים סוגים שונים של קרטון, חזקים יותר וחזקים פחות. כל אחד מהם מיועד לשימוש אחר בהתאם לחוזק שלו ולמאפיינים שלו –

ייצור אריזות קרטון מעוצבות דורש מיומנות מקצועית, המתפרסת על-פני מגוון חומרים ואפשרויות. בחברת סטודיו דיל ,  תמצאו אפשרויות הדפסה שונות ומגוונות על לוחות וקופסאות קרטון. לצד ייועץ מקצועי מותאם אישית אליכם. 

לוח קרטון חד גלי

לוחות הקרטון הגמישים יותר מתחלקים לשני סוגים עיקריים - אלה לוחות בעלות 3 שכבות בלבד – שתיים מהן מישוריות ורק אחת מהן היא גלית. גם כאן מודבקות השכבות לסירוגין בדבק הטבעי. סוגי הקרטון הגליים נבדלים בגובה השכבות וכן על פי סוג הנייר ממנו עשויות השכבות השונות.

לוח קרטון דו גלי

הסוג הנוסף של הקרטות הגמיש הוא הקרטון הדו גלי - מדובר בקרטון גלי המורכב מ- 5 שכבות של נייר – 3 שכבות מישוריות – חלקות, ועוד שתי שכבות גליות. השכבות מודבקות לסירוגין על ידי דבק טבעי (כמו קורנפלור וכדומה) כך שהשכבות החיצוניות הן חלקות, ובמרכז יש את שתי השכבות הגליות אשר ביניהן יש שכבה מישורית נוספת.

ייצור קופסאות קרטון מעוצבות עם ביטוי לכל רעיון

סטודיו דיל – עיצוב, תכנון וייצור אריזות קרטון מעוצבות, מארזים חכמים ומוצרי קידום מכירות. ייצור אריזות מותאמות לכל מטרה וכמות תחת קורת גג אחת.

ניסיתם פעם להוציא רעיון מקופסה?
אנחנו בחברת סטודיו דיל ניסינו - אנחנו יודעים שאפשר.

 

הדפסה על קרטון

שימוש בקרטון בתעשייה, בעסקים ובמגזר הפרטי הוא נפוץ במיוחד, וכך גם שירותים של הדפסה על קרטון, הדפסת קופסאות קרטון, ואספקת אריזות מודפסות. "סטודיו – דיל" מעניקים שירותים מגוונים של הדפסה על גבי מוצרי קרטון, ומאפשרים לכם להגיע למקסימום כשמדובר בפרסומים, אריזות שי, ומוצרים נוספים. מה חשוב לדעת כשאנו מחפשי שירותי הדפסה על גבי קרטון? במאמר הבא!

מדוע הדפסה על גבי קרטון?

הקרטון הוא חומר עמיד יותר מאשר נייר, והאופי הקשיח שלו מאפשר יצירת מוצרים שונים דוגמת סטנדים, אריזות משלוח, קופסאות למתנות ועוד. השיפורים בתעשיית הקרטון בשנים האחרונות מאפשרים לנו לקבל אותו במגוון צורות, מרקמים ורמות גימור...האופציות לא נגמרות! מצד אחד באפשרותנו לבחור בקרטון דק יחסית, המשמש לעטיפות קלסרים או להדפסת פוסטרים, ומהצד השני – קרטון עבה יותר יכול לשמש ממש כמעמד למוצרים כבדים יחסית, או בתור אריזות למוצרים שבירים.

היכן משמשת אותנו הדפסה על קרטון?

אם נסתכל סביבנו בכל מקום שבו אנו נמצאים, נגלה שהקרטון הוא מוצר משמעותי בתעשייה ובפרסום. באילו מקומות משמשת אותנו הדפסה על קרטון?
פרסום ומיתוג
אריזות משלוחים ומתנות
פלקטים ופוסטרים
משחקי קופסה
אריזות מוצרי מזון
ועוד
אם נחשוב על כך, כמעט כל מוצר קרטון הוא מודפס – שהרי היצרנים והמפרסמים רוצים להעביר מסרים פרסומיים שונים על גבי האריזות. מסיבה זו, ממש כמו שהקרטון הוא חומר שימושי, כך גם ההדפסה עליו היא מאוד פופולארית.

בחירת חברה להדפסת קרטונים

כשאנו מחפשים חברה או בית דפוס לצורך הדפסת קופסאות, ייצור אריזות מודפסות, או כל מוצר הקשור להדפסה על גבי קרטון – ישנם מספר כללים שיכולים לסייע לנו. אנחנו בסטודיו דיל מכירים היטב את התחום, וריכזנו עבורכם את הטיפים הרלוונטיים:

חוות דעת וביקורות

עבודה נכונה עם חוות דעת וביקורות היא חשובה בעידן הדיגיטלי, מכיוון שחיפוש קצר מניב לנו עשרות ומאות תוצאות. בתור התחלה, הדרך הטובה ביותר היא להשיג חוות דעת ממקור ראשון – ואת זה נוכל לעשות דרך חברים או בני משפחה. במידה ולא מצאנו חוות דעת ממקור ראשון, עלינו להצליב ביקורות ממספר מקורות שונים, למשל אתר העסק, אתרי השוואת מוצרים, רשתות חברתיות ועוד.

עיון באתר העסק

אתר אינטרנט מעיד במידה מסוימת על אופי העסק, למרות שלא תמיד זה כך. במידה ואנו מבקרים באתר יוקרתי, מסודר ומזמין – סביר להניח שהעסק מתאפיין בשירות טוב וברמה מקצועית גבוהה. כדי לוודא זאת, נעבור לסעיף הבא...

יצירת קשר עם בית העסק

למרות שאנו חיים בעידן האונליין, וכולם מזמינים שירותים ומוצרים דרך האינטרנט בקלות ובמהירות – אנו עדיין ממליצים על תקשורת אנושית. גם אם אנו בוחרים להזמין אונליין – עדיין רצוי ליצור קשר עם בית העסק, כדי להתרשם מרמת האדיבות, לברר בצורה ברורה על השירותים והמוצרים, ולשאול את כל השאלות שאנו מעוניינים.

סטודיו דיל, הדפסה איכותית על קרטון

אצלנו בסטודיו דיל, אנו מאמינים שהשירות וההתאמה ללקוח היא החשובה ביותר. בעולם הפרסום והשיווק, תפקידנו הוא לעזור לכם להביא את הבשורה אל הלקוח בצורה המדויקת ביותר.

כדי לעשות זאת, אנו צריכים להיות קשובים לכל בקשותיכם, ולהבין ככל הניתן את המתרחש בראש שלכם. בנוסף לכך, הניסיון הרב שלנו בתחום – יוכל לסייע לנו להכווין ולייעץ לכם במידת הצורך. הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם משלבי העיצוב הגרפי, דרך ההיכרות עם המוצרים השונים, וכלה באספקה מהירה של המוצרים.

צרו עמנו קשר בכל שאלה והתייעצות, והצוות המקצועי והאדיב שלנו ישמח להושיט יד, ולקדם אתכם למימוש המוצר המושלם עבורכם!

צריכים פתרון ייחודי? יודעים מה אתם רוצים?

השאירו את הפרטים מטה ונחזור אליכם בהקדם

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.