ClickCease סטנדים מקרטון - 100% מתקני תצוגה לתערוכות במיתוג אישי | סטודיו דיל


מבחר סטנדים לתצוגה לכל סוג עסק או מוצר בהתאמה אישית לצרכים שלך


לקבלת פרטים נוספים על ייצור סטנדים מקרטון ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ בנושא סטנדים מעוצבים מקרטון.
צרו קשר עם חברת סטודיו דיל בטלפון

03-5503446

סטנדים

תצוגת מוצר אפקטיבית, יכולה להניע מכירות!

אם אתם מחפשים להגביר את ההחזר על ההשקעה , תצוגת מוצרים נכונה יכולה בהחלט לעזור.

מה החשיבות של תצוגת מוצר טובה?

סביבה מוכרת ונעימה

אחת המטרות העיקריות של יצירת תצוגות מוצרים היא למשוך את הלקוחות באמצעות סחורה ויזואלית. הרעיון הוא ליצור נושא מסויים לכל אזור, באמצעות שיטה זו הלקוח מתמצא בקלות במרחב ומכוון את עצמו אל המוצרים שאותם הוא מעוניין לרכוש. חווית הקנייה הופכת נעימה ופשוטה והסביבה המוכרת והנעימה תעודד את הלקוח לחזור ולקנות בפעמים הבאות.

נסו לחשוב מה הייתם רוצים שהלקוח יעשה עם המוצר, יראה אותו מקרוב? ירים ויבחן אותו בידיו? יריח? יטעם? שאלות מהסוג הזה יעזרו לכם להתאים את התצוגה הנכונה למוצר הנכון ויכוונו את הלקוחות לחווית הקניה שאותה תרצו לתת ללא מאמץ נוסף ומיותר.

הגדלת סל הקניות

כאשר לקוח נכנס ומחפש מוצר מסויים וספציפי זו ההזדמנות שלנו לחשוף אותו למוצרים נוספים שייתכן ויהיה מעוניין לרכוש בנוסף. סביבת קניות נכונה תתן ללקוחות שלך השראה לקניית מוצרים נוספים שהם צריכים או רוצים. נסו לחשוב, אלו מוצרים נוספים ייתכן ויירצו הלקוחות שלכם ואולי לא חשבו על כך לפני? האם יש לכם מוצרים שהלקוח בכלל לא יודע שאתם מחזיקים? האם יש מוצרים מסוימים שעליהם אתם נשאלים פעמים רבות?

נסו גם בעצמכם לקבל השראה, צאו והסתובבו אצל המתחרים שלכם, איך הם מציגים את המוצרים שלהם? מה אתם יכולים ללמוד מהם ומהם הדברים שאתם יכולים לעשות טוב יותר?

מיתוג עקבי

כל היבט של שטח קמעונאי עוזר לתרום לתדמית המותג. המוצרים עצמם הם רק חלק מהתדמית, המוזיקה, הצבעים והעיצוב משחקים תפקיד משפיע במכירות. בבחירת יחידות תצוגה ואביזרים, בחרו צבעים וסגנונות שידברו ישירות לטעמו של קהל הלקוחות שלכם. תצוגה נעימה ונכונה תשפיע מאד על הרושם הראשוני של הלקוח מהרגע הראשון שיכנס לחנות ובכך גם על כל חווית הקנייה שלו!

מיקום מוצר

קמעונאים יכולים לייעל את המכירות באמצעות תצוגות הממוקמות בקפידה. הרעיון הוא לתת תחושת זרימה באופן בחירת מיקום הפריטים. תצוגה ניידת תאפשר ליצור את תחושת הזרימה הזו בקלות ובפשטות וגם תאפשר לשנות את מיקום הפריטים בכדי ליצור גיוון או התאמה לעונות שונות או אופנה משתנה בלי יותר מידי בלאגן.

פעם והיום

חשיפה ממוקדת ופרסום מוצרים בחנויות וברשתות השיווק עצמן נמצא כאחת השיטות המועילות ביותר, כאשר הקרבה הפיזית לצרכן ברגעי הקניה היא בעלת משמעות גבוהה. הבלטת מוצר מחוץ למדף אל עיני הלקוחות באמצעות הצבת סטנד עשויה להגדיל את המכירות בעשרות ובמאות אחוזים, כאשר סטנדים מקרטון משמשים גם לחשיפת מבצעים, להכוונה אל חנות או דוכן ולמיתוג של העסק באופן כללי.

מעוניינים להבליט מוצר אחד או כמה מוצרים של העסק? מחפשים מעמד איכותי עבור הפנינג, או אירוע עסקי? סטנדים מעוצבים מקרטון, ממותגים ומעוצבים, הם הפתרון המושלם והמשתלם ביותר מבחינה כלכלית.

סטנדים מקרטון לתצוגה

אהרון

סטנדים מקרטון בכל מקום

הסטנדים הם חלק בלתי נפרד מעולמנו, הם נמצאים כמעט בכל עסק, חנות או אולם, ומציגים בפנינו שלל מוצרים, לרבות ספרים, חטיפים, מתנות, צעצועים ובגדול – כמעט כל מוצר שעולה על דעתכם. לסטנדים יש יתרונות רבים, ביניהם העובדה שהם מגיעים בגדלים שונים, וניתן להניח אותם על שולחן ועל הקרקע (וכך להבליט סוגים שונים של מוצרים, אך נעסוק בכך בהמשך).

כמו כן, סטנדים הם מוצר חובה בעסק לו יש מגוון מוצרים רחב יחסית, ויש צורך למקד או למשוך את עין הלקוח למוצרים ספציפיים. למרות שקיימים סטנדים גם לא מקרטון, כאן נעסוק בסטנדים לתצוגה מקרטון על יתרונותיהם הרבים והאפשרויות הרבות הקיימות לעסק באמצעות הסטנד.

הסיבות שאתם צריכים סטנדים מקרטון

רוצים שהמוצר שלכם יבלוט? אחת הדרכים ה"קלאסיות" להגדלת המכירות, היא להבליט את המוצר שאתם רוצים למכור, בין אם מדובר בפרסום רב ובין אם מדובר בהצגה פיזית טובה יותר. סטנדים באופן כללי, הם דרך מצוינת להראות ולהבליט את המוצר שלכם, מבלי שהלקוח יצטרך לחפש בעצמו. הסטנד כולל בד"כ גם פרסום של המוצר, לרבות יתרונותיו, תכונותיו וכד', כך שעל ידי ההצגה בסטנד, אתם גם מספקים ללקוח שלכם מידע על המוצר וגם גורמים לו להיראות יותר מושך את העין ונגיש לרכישה!

ניידות – בשונה מסטנדים אחרים העשויים מחומרים קשיחים יותר, הסטנד מקרטון הוא נייד, ולכן מאפשר לכם למקם אותו בזמנים שונים ובמקומות שונים. הוא פתרון נהדר עבור מוצרים הנמכרים בתקופות או בעונות מסוימות, וכן באירועים למיניהם. סטנדים לתצוגה מקרטון אינם מחייבים אתכם למצוא להם מקום קבוע לאורך זמן, אלא רק לתקופה בה אתם צריכים אותם, אך חשוב לציין שגם אם תבחרו להשתמש בהם לתקופה ארוכה, תוכלו להזיז אותם בהתאם לצרכיכם.

מחיר – קרטון הוא חומר חזק ועמיד באופן יחסי, אך עדיין זול ביחס לחומרים אחרים מעולם הסטנדים. בעלי עסקים המעוניינים בסטנדים לתצוגה מקרטון יכולים ליהנות ממחיר משתלם ומסטנדים איכותיים, שיחזיקו מוצרים רבים, בהתאם לסוג, למשקל ולכמות המוצרים. המחיר הוא פקטור חשוב מאוד, גם משום שבעלי עסקים רבי יכולים להרשות לעצמם לרכוש כמה סטנדים מקרטון ולא רק סטנד בודד, וליהנות מחשיפה גדולה יותר של המוצרים.

מגוון עיצובים, צורות וגדלים – ללא צל של ספק, היתרון הבולט ביותר של סטנדים לתצוגה מקרטון הוא אפשרויות העיצוב. למעשה, הסטנדים מקרטון יכולים להגיע בגובה, רוחב ועובי משתנה, כשמאפיינים רבים ניתנים להתאמה אישית. הסטנדים יכולים לכלול צורות שונות (או דמויות, לצורך העניין), להציג את המוצרים בצורה מגוונת ואף לכלול כמה חלקים. במילים אחרות, סטנדים מקרטון אינן חייבים להיראות כמו מעין מדפים קונבנציונאליים.

ומה לגבי הדפסה? העיצוב של סטנדים לתצוגה מקרטון נקבע הן לפי הצורה המבוקשת והן לפי איכות ההדפסה. הקרטון ככלל, הוא חומר נוח להדפסה, בייחוד כאשר נעשה שימוש במכשור מתקדם המעלה את רמת הדיוק.

סטנדים מעוצבים לתצוגה

משה

חברת סטודיו דיל עיצוב וייצור אריזות קרטון מובילה את השוק ועומדת לרשות בעלי עסקים, חברות וארגונים בכל סדרי הגודל באמצעות מוצרי איכות, עיצובים מרשימים וליווי של מעצבים גרפיים ותעשייתיים לכל פרויקט ופרויקט.

לחברת סטודיו דיל - ידע וניסיון רב בתכנון הייצור, התאמה למשקלי נשיאה ולמטרות שונות, פתרונות טכניים ומוצרים בעלי עמידות גבוהה. החברה מחזיקה בניסיון בן למעלה מחמישים שנים וקהל לקוחות ממליצים ומרוצים רחב מכל קצוות הקשת העסקית ותחומי הפעילות השונים.x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.