ClickCease אריזות מודפסות - הדרך הבטוחה להשגת תשומת לב | סטודיו דיל
אריזות מודפסות

אריזות בהדפסה מעוצבת

הדרך מן המדפים ברשתות השיווק והחנויות אל עגלת הצרכן ואל הקופה מתחילה בקשר העין שנוצר בינו לבין המוצר, כאשר לעיצוב, לכיתוב ולמראה הכולל של המוצר ישנה השפעה רבה על הרכישה. קניות במאה העשרים ואחת הן ענין רגשי לא פחות משהיו בעבר, ושטף המידע והשכלתנות העומדים לרשות הצרכן אינם מחסנים אותו מפני המשיכה הרגעית של העין ונהיית הלב למוצרים מעוצבים המוגשים באריזה מושכת ונותנים מענה לצרכים הרגשיים שלו.

מחקרים מוכיחים כי ההחלטה על רכישה מתבצעת בפחות משתי שניות, וכי 80% מן הרכישות מתבצעות בזמן אמת ולא על פי החלטה מוקדמת.

אריזות מודפסות

עיצוב אריזות הקרטון

לעיצוב אריזות קרטון ישנה השפעה מכרעת בהגשת המוצר ללקוח וביצירת משיכה ועניין אצלו, ועל כן זה הפרק המושקע ביותר בתכנון האריזה. בחירה של צבע, כיתוב- החל מרמת התוכן וכלה ברמת גודל האותיות והפונט, התייחסות למרחק הלקוח מן התצוגה בעת הרכישה, וקביעת גודל האריזה והכיתוב ופרמטרים חשובים אחרים. חשוב לזכור כי אריזות מודפסות מהוות חלק בלתי נפרד מהמסר השיווקי של העסק, הן כאשר הן עומדות וממתינות לקהל הלקוחות בחנויות וברשתות השיווק והן לאחר שהן עוברות לרשות הלקוח מהוות כלי פרסומי ומוקד חשיפה נוסף.

בהזמנה של אריזות מודפסות חשוב לבחור בספק שלא מספק רק את תהליך הייצור, אם כי מביא גם את שירותי תכנון האריזה והעיצוב הגרפי לצד ידע שיווקי ברמה גבוהה שיכול לסייע בידי המותג לפרוץ קדימה.

בחירת חומר לעיצוב האריזות

בעיצוב אריזות מודפסות יש לפני הכל לבחור בחומר האריזה, כאשר האפשרויות העומדות בפני היזם והספק לאריזת מוצריו והגשתם ללקוחות הקצה הן רבות. ניתן ליצור אריזות מעוצבות על בסיס חומרים שונים, אולם האריזות הנפוצות ביותר הן אריזות מקרטון. חומר הקרטון ניתן למחזור, כלכלי ומאפשר גמישות עיצובית רחבה לצד מבחר רב של איכויות.

מסרים שיווקיים על האריזות

אריזות מודפסות, לרבות אריזות קרטון ממותגות הן דרך מצוינת להעברת מסרים שיווקיים, אם כי חשוב לזכור כי לא מדובר במרחב ושימוש המאפשר התמקדות בטקסטים ארוכים. מומלץ להשקיע חשיבה באמירה והמסר ולמצוא את הדרך החזותית להעביר אותם, כאשר לטקסט ולתוכן ישנו מקום ובמה בניסוחים קצרים וקולעים. חשוב שהאריזה תישא את שם המותג והמוצר, סלוגן קליט ומושך ואת פרטי בית העסק לאיתור ולהתמצאות. ניתן לשלב ברקוד להובלת הלקוח לאתר החברה, מרחב בו ניתן לספק טקסטים ארוכים יותר ומידע מקצועי ושיווקי אודות מוצרי בית העסק.

חברת סטודיו דיל, עיצוב וייצור אריזות, עומדת לרשות שוק מוצרי הצריכה בישראל ומביאה ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם השוק הישראלי, לצד יכולות תכנון, עיצוב וייצור של אריזות מודפסות לכל כמות ולכל מטרה.


לקבלת פרטים נוספים ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ בנושא הדפסה על קרטון,
צרו קשר עם חברת סטודיו דיל בטלפון

03-5503446

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.