ClickCease הדפסה על קרטון כולל עיצוב ומיתוג בהתאמה אישית | סטודיו דיל

לאריזה תפקיד עיקרי בתהליך קידום המכירות.
גם המוצר הטוב ביותר, לא יימכר אם האריזה שלו לא תראה טוב ויזואלית.
כאן אנו נכנסים לתמונה, תפקידנו למקסם עבורכם את פוטנציאל האריזה בכדי לייצר חוויית קניה עבור הלקוח שלכם ובכך לסייע בקידום המכירות.אולי יעניין אותך גם ..


הדפסה על קרטון בעיצוב ומיתוג אישי

הדפסה על קרטון היא אופציה נהדרת עבור עסקים רבים הצריכים סטנדים מקרטון , אריזות מעוצבות מקרטון או שלטים.
הקרטון הוא חומר עמיד יחסית, אך קל ונוח לשימוש. בנוסף, ניתן להדפיס עליו במחיר נגיש, מה שהופך את השימוש בו ליעיל ומועדף על לקוחות רבים.

הדפסה על קרטון, בעיקר קרטון גלי המתאים לייצור מארזים ומתקני תצוגה תצוגה, נחשבה מאז ומתמיד למאתגרת, כאשר טכנולוגיות קודמות חייבו הדפסה בכמויות גדולות על מנת להצדיק את העלות הכלכלית, מכונות דפוס חדשות הנשענות על הטכנולוגיה הדיגיטלית הביאו לשוק מוצרי הצריכה גם את האפשרות לבצע הדפסה על קרטון בכל צבע, תוך שמירה על איכות גבוהה במיוחד ואפשרות מיתוג ושיווק באמצעות המארזים שאינה נופלת מכלי פרסום אחרים, הן ברמת החשיפה והן באיכות.

הדפסה על קרטון - השלב הטכני

תחום הדפוס הוא מסוג התחומים שהולכים ומשתכללים, ובעזרת מכשור מתקדם, טכניקות חדשניות, חומרי בסיס איכותיים ויצירתיות, לקוחות ולקוחות עסקיים בפרט, יכולים לקבל מוצרים איכותיים יותר, במחיר נגיש ובהתאמה לכל צורך.

מכונת הדפוס הדיגיטלית של לחוביץ מאפשרת הדפסה על קרטון בפורמט 160/300 ס"מ, תוך ניצול מיטבי של הצבעים ורמת דיוק גבוהה במיוחד. הצבעים אינם נמרחים, נטבעים בצורה אחידה ומתאימים להדפסה על גבי קרטון בעוביים ובגדלים שונים. בניגוד לשיטות הישנות בהדפסת אופסט (הדפסה על נייר והצמדה לקרטון גלי) או דפוס פלקסו (הדפסה ישירות על קרטון להדפסים גראפיים לא מורכבים), ההדפסה הדיגיטלית מאפשרת הדפסה על קרטון ישירות מהמחשב, ללא גורמים מתווכים ובאיכות יוצאת דופן.

הדפסה על קרטון

מה מייחד את ההדפסה על קרטון?

בעולם העסקי ו\או בעולם השיווקי, הדפסה על קרטון בד"כ נוגעת להדפסה על מוצרי קד"מ למיניהם, החל מקופסאות ועד סטנדים בגדלים שונים. בשונה מנייר למשל, הקרטון הוא חומר חזק ועמיד יותר, ולכן ניתן להשתמש בו למטרות ארוכות טווח יחסית, אך הוא עדיין קל מאוד (גם אריזה גדולה מקרטון היא לרוב משהו שאדם ממוצע יכול להרים). לצד זאת, מחירו הוא זול ביחס לחומרים קשיחים אחרים והוא ניתן למחזור, מה שהופך אותו לחומר עדיף. אריזות קרטון משמשת פעמים רבות לצרכים זמניים או חד פעמיים, מה שמחזק את הצורך במוצר שעשוי מחומר חזק מצד אחד, אך קל וזול מן הצד השני.

בנוסף, יש לקחת בחשבון שהדפסה על קרטון צריכה להיעשות בדיוק מירבי, משום שאותו משטח קרטון עתיד להפוך למוצר עם צורה (בד"כ) ולא להישאר שטוח. למעשה, הכנת משטח הקרטון להדפסה היא תהליך בפני עצמו, ולכן כאמור, מדובר כיום על הדפסה בהתאמה אישית, בהתאם לצרכי הלקוח והמוצר הסופי אותו הוא מעוניין לקבל.

הדפסה על קרטון - תהליך העבודה

בעת ייצור מארזי קרטון לכל מטרה שלב התכנון וההתאמה של המארז למוצר ולמאפייניו הוא מהותי. ראשית יש לתכנן ולקבוע את גודל המארז, תצורתו, עובי הקרטון ועמידותו. לצורך העיצובי יש לקבוע גם את צבע הקרטון הרצוי שיהווה את הבסיס לעיצוב בהמשך. תכנון המארז מצריך יצירת קפלים מדויקים בעת הייצור, על מנת ליצור את הצורה המיועדת באופן מושלם.

לאחר קבלת משטח קרטון מותאם העבודה הראשונית והחשובה היא עבודת ההדפסה על גבי הקרטון, אשר אחראית לעיצוב הכולל של המארז והגשת המוצר ללקוח. לצד עיצוב הקובץ הגרפי נדרשת הבנה גדולה וניסיון בהדפסת מארזים מעוצבים וממותגים, הכנסת המארז למכונה עם הכיוון המתאים, כיוון נכון של אחוזי הצבע כנגד צבע בסיס הקרטון, בחירת פונטים וגדלים מותאמים של הדפסה ואלמנטים חשובים נוספים הדורשים מקצועיות בלתי מתפשרת.

רק עם סיום ההדפסה באופן מושלם ניתן להתחיל בעבודת הקיפול ויצירת המארז, ובהמשך באריזת המוצר המוגמר בתוכו.

דפוס דיגיטלי - אפשרויות

הדפסה על קרטון ועבודות הדפסה בכלל באמצעות טכנולוגיית הדפוס הדיגיטלי הביאו להרחבת האפשרויות בעבור עסקים קטנים ואנשים פרטיים, אשר לפני כן היו תלויות בטכנולוגיות בהן הכדאיות הכלכלית הייתה תלוית כמות.
באמצעות הדפוס הדיגיטלי ניתן להדפיס כמות מארזים קטנה ואפילו מוצרים בודדים, וזאת תוך חיסכון ניכר בעלויות.

סטודיו דיל - עיצוב וייצור אריזות קרטון ממותגות מציע מגוון אפשרויות לאריזות קרטון ממותגות ומעוצבות באיכות גבוהה במיוחד ובהתאמה לכל צורך. החברה מביאה ניסיון בן למעלה משבעה עשורים בתחום הדפוס, מכשירי הדפסה חדשניים המביאים את מיטב הטכנולוגיות ומעצבים תעשייתיים ומעצבים גרפיים המסייעים בהגשת מוצרים ססגוניים, יוקרתיים ומרשימים בעלי אמירה שיווקית מתקדמת וחדה- על פי היכרות מוקדמת עם צרכי הלקוחות.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.