מעבר לפן הויזואלי, לאריזה חשיבות גבוהה בשמירת המוצר עד שיגיע ליעדו.
שילוב של גימור אסתטי, עמידות בתנאי הובלה ואחסון שונים, משקל נמוך ומחיר נמוך,
הופכים את אריזת הקרטון לפתרון האולטימטיבי למשלוחים.אולי יעניין אותך גם ..


אריזות קרטון למשלוחים

בעלי עסקים ומנהלים של חברות גדולות יעמדו לא פעם מול הצורך למזער את ההוצאות כדי לנהל את העסק בצורה הרבה יותר יעילה וחסכונית וכך גם להבטיח את הישרדותו וצמיחתו העתידית של העסק.

עבור עסקים שמבצעים באופן שוטף משלוחים כגון: מסעדות, חניות נעליים, מוצרי חשמל וכן הלאה, הוצאה על אריזות למשלוחים היא לא משהו שכדאי לחסוך בו, גם אם לעיתים נדמה כי מדובר במשהו שהוא שולי. אריזות למשלוחים היא לא הוצאה גבוהה, אך ההוצאה שלהן חשובה למוניטין ולרושם הראשוני של העסק.

הייחודיות של חברת סטודיו דיל, שמספקת אריזות למשלוחים, היא שהחברה מביטה על האריזה ממש כפי שהיא מסתכלת על איכות המוצר עצמו, החברה מבינה שמדובר בכרטיס ביקור של בית עסק ומשלוח איכותי הוא המראה של בית העסק.

במה אריזות למשלוחים מסייעות לעסקים?

מדוע זה חשוב, הרי מדובר רק באריזות למשלוחים, לא מה שיש בתוכן? ובכן, לאריזות קרטון שישלחו למשלוח, יש תפקיד הרבה יותר גדול ממה שנדמה – היא למעשה הפנים של החברה או העסק, זה מה שהלקוח רואה לראשונה ברגע שהוא מקבל את החבילה שהזמין.

האריזה תייצג למעשה את העסק ותתן ללקוח רושם ראשוני אודות איכותו של העסק (שהוא אולי הכי חשוב). במידה ומדובר באריזה איכותית ויציבה ששומרת על התכולה שלה ומגינה עליה, הרושם הראשוני שיתקבל יהיה טוב ולזה יש הרבה אפקט והשפעה בכל בנוגע ליכולת העסק, הן לשמור על כל לקוח קיים והן בלהרחיב את מנעד הלקוחות.

כמו כן, כשמדובר במשלוח, האריזה היא זו שתגן על התכולה ותשמור עליו בצורה ובאופן הבטוח ביותר בעת שהוא מיועד להגיע אל הלקוח. כשמדובר במוצר שביר, ברור כי יש לאריזה תפקיד חשוב בשמירה על המוצר, אך חשוב להפנים שהדבר זהה לגבי סוגי כל המוצרים, דוגמת משלוחי מזון – אריזות איכותיות למשלוחים יכולות לשמור על המזון חם ובכך הן גם מונעות מכל האוכל להתפזר ולאבד את המרקם האסתטי שלו.

 

מה מיוחד באריזות קרטון למשלוחים?

אריזות למשלוחים הן כאמור כלי שיווקי ככל האריזות, אך הדגש שיש לשים בעת ייצור אריזות אלו אינו המסר השיווקי המודפס, אלא דווקא זה הנסתר. ומה זה אומר מסר שיווקי נסתר? אריזות למשלוחים מיועדות להבטיח ללקוח כי המוצר אותו הוא הזמין מגיע אליו בשלום וללא פגע ולכן, חשוב להעניק לו את ההרגשה כי המותג ממנו הוא הזמין את המשלוח עשה הכול כדי שזה יקרה – הוא ארז את המוצר באריזה איכותית, עבה וחזקה, התאים את המידות שלה לגודל המוצר, כתב הוראות פתיחה ברורות וכן הלאה.

השקעה מינימלית באריזות משלוח בעד תמורה גדולה

לאריזות למשלוחים יש השפעות חשובות ביותר על כל התנהלות יעילה ועל רווחיות של כל עסק, מאחר וכל לקוח שמקבל רושם התחלתי טוב וחווית רכישה נעימה (הרבה בזכות האריזה שבה טמון המשלוח עצמו), נחשב ללקוח שישמח לעשות שוב הזמנה מבית העסק, לעומת זאת רוב הסיכויים שלקוח שיקבל חוויה פחות נעימה ואסתטית בהזמנה שלו מבית העסק, יהיה לקוח לא ישוב.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.